WAMU

Příběh značky WAMU začíná už v roce 2012, kdy zakladatelka firmy, paní Lucie Hladíková, ušila pro svého syna výbavičku látkových plen, kterých bylo na trhu nedostatek. Později se začala věnovat, se svým manželem Lukášem, šití látkových plen naplno a tak vznikla značka Petit Lulu, která aktuálně patří k předním světovým výrobcům špičkových látkových plen. Jelikož chtěli zůstat s rostoucími plenkovými zákazníky, rozhodli se pro výrobu oblečení z udržitelných materiálů, především ze softshellu.

Na planetu myslí i ve výrobě. Udržitelnost byla vždy součástí jejich filozofie. Využívají moderních technologií, jako je například řezací stroj, tzv.cutter, který eliminuje vznik zbytkového materiálu a zbytečných odpadů. Udržují si štíhlou výrobu, materiály využívají na maximum. Ze zbytků vyrábí drobnější produkty, a pokud i tak něco zbyde, posílají tento odpad dál, kde je využit jako výplň autosedaček.

Při vývoji spolupracují s jeslemi, školkami a školami, kde jejich výrobky testují, aby dětem opravdu sedly a byly funkční.

Vše vyrábí v České republice z certifikovaných recyklovaných funkčních materiálů nejvyšší kvality. Vytváří originální designy díky speciálnímu způsobu tisku.

Jejich softshellové oblečení vyniká výbornou prodyšností a tak je vhodné i pro děti, které se potí.

41 položek celkem
wamu fleecova cepice detska bagr modra
+ další
23824/XS
wamu fleecova cepice detska dragon fantasy
+ další
23818/XS
dětská fleecová čepice Wamu mozaika zelená
+ další
24603/XS
detske softshellove rukavice bagr modra wamu
+ další
23875/1
detske softshellove rukavice dragon fantasy wamu
+ další
23863/1
wamu detske softshellove rukavice maskac khaki 2
+ další
23869/1
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 41 položek celkem