Kariéra

Pojďte k nám pracovat!

Asistent/ka prodeje

na částečný úvazek

(20 - 30h týdně)

Náplň práce: obsluha zákazníků

Místo: prodejna Rapotín

Nástup: ihned

Náplň práce:

  • prodej dětské obuvi, oblečení, školních aktovek a batohů - sortiment máme široký a kvalitní
  • měření dětských nohou/obuvi - někdy to chce hodně trpělivosti, podle typu nohy doporučovat nejvhodnější boty
  • odborné poradenství při výběru bot i ostatního sortimentu
  • práce s pokladnou
  • vystavování zboží na prodejně
  • úklid a udržování prodejny v pěkném stavu

Co očekáváme:

  • milý, komunikativní a vstřícný přístup k našim zákazníkům - jsou pro nás na prvním místě! A chceme, aby se k nám rádi vraceli :-)
  • vztah k dětem a trpělivost, příjemné vystupování s úsměvem na rtech
  • pozitivní mysl, sportovního ducha, schopnost se rychle učit - vše vás naučíme :-) a školit se
  • odolnost vůči stresu - když se naplní prodejna, umět pracovat rychle, s úsměvem a bez chyb
  • zájem o barefoot nebo alespoň ochota barefooty zkusit, abyste věděli, co prodáváte
  • výhodou je zkušenost s funkčním sportovním oblečením a vybavením do přírody - přesvědčení, že prodáváme opravdu skvělé produkty :-)
  • fyzickou zdatnost - měření nožiček na zemi, občas je třeba ve skladu vylézt i na žebřík a manipulace se zbožím - krabicemi
  • vzdělání minimálně s výučním listem, ideálně s maturitou
  • ochota pracovat o víkendech a svátcích
  • čistý trestní rejstřík

Pracovní doba:

  • pondělí 8:00 -17:30, úterý - volno, středa 13:00 - 18:15, čtvrtek 13:00 - 17:30, pátek 8:00 -17:30 - jednou za 3 týdny volno (odpolene lze prohodit)
  • soboty - 1x za 14 dní na dopoledne 8:00-13:00 (pravidelné střídání)
  • některé svátky

Co nabízíme:

  • ohodnocení 27 000 - 34 000 Kč / měsíc při plném úvazku
  • 20 dní dovolené při plném úvazku
  • slevy na sortiment, který prodáváme
  • jednou ročně barefoot boty pro Vás :-)
  • osobní přístup
  • přátelský kolektiv

Chcete být součástí našeho teamu?

Pošlete nám životopis s fotkou, pár slov o sobě a 3 důvody, proč byste měl/a pracovat u nás zrovna Vy na email: petra@kkboty.cz