Softshellový overal

Softshellový overal je ideální pro malé děti, protože udržuje záda v teple. Šetří také peněženku, protože pořídit sofshellovou kombinézu vyjde levněji než koupit set softshellové bundy a kalhot. Všechny kombinézy jsou zateplené fleecem, jsou tedy vhodné na jaro a podzim.

Jak vybrat softshellový overal?

Pro lezoucí děti, které zatím nechodí, je ideální rostoucí softshellový overal Dupeto. Nožičky i ručičky jim schováte do kapsičky na koncích nohavic a rukávů. Ušetříte tak za capáčky a rukavičky. Ruce i nohy jsou budou chráněné před zimou i ostrými nástrahami. Jakmile dítě povyroste a začne chodit, nebudete kombinézu na končetinách ohrnovat a dítě v ní může běhat dál :-) Vysoký vodní sloupec 30 000 mm udrží dítě v suchu i v mokré trávě, ale i tak má výbornou prodyšnost 15 000 g/m2/24hod, nebude se tedy ani potit. Dva zipy usnadňují pohodlné oblékání i přebalování :-)

Nejprodyšnější softshellový overal WAMU bude ideální pro děti, které se hodně potí. Díky prodyšnosti 18 000 g/m/24h  se také prodlužuje období, kdy mohou děti kombinézu nosit. Kombinéza však ani jen tak nepromokne. Vodní sloupec 10 000 mm v pohodě zvládne válení v ranní rose :-) WAMU overaly jsou vyrobené z potištěného recyklovaného softshellu. Bonusem je kapsa na poklady pro malé dobrodruhy.

Nejlevnější softshellová kombinéza je od UNUO. Membrána: Voděodolnost: 15 000 mm/H2O, Prodyšnost: 10 000 g/m2/24hod je zlatý střed. Kombinézky jsou jednoduchého střihu, ale i přes to vydrží dětem dlouho.

Nejoriginálnější  a nejméně okoukaný je softshellový overal Vyrobeniny od Evy z malé dílny z Postřelmova. Na koncích nohavic jsou gumičky, aby se nohavice dětem nevyhrnovaly. Děti jistě potěší dvě kapsy na poklady. Membrána: Vodní sloupec: 10 000mm / prodyšnost: 3 000g/m²/24h.

Všechny námi nabízené softshellové overaly jsou ušité v České republice :-)

Nejprodávanější

10 položek celkem