O NÁS

Provozujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej dětské obuvi značky Kolev&Kolev v ČR. 

 

Velkoobchod

Zaujaly Vás KK boty a rádi byste o ně rozšířili sortiment své kamenné prodejny nebo eshopu? Kontaktujte nás na mailu vojta@kkboty.cz případně telefonu 728 198 382 a domluvíme se na podmínkách.

 

O značce Kolev&Kolev

Společnost Kolev&Kolev je rodinná bulharská firma s tradicí již 25 let. KK klade důraz na kvalitu ve všech fázích vývoje i výroby bot - od důkladného výběru materiálů, přes návrh a technologie až k finalizaci bot samotných. Pozornost se věnuje i malým detailům, a cílem je vytvořit moderní a bezpečné dětské boty. Vědí, jak vytvářet dětské boty tak, aby děti mohly myslet jen a jen na svou hru, a proto jsou jejich boty velice oblíbené nejen v Bulharsku. Všechny námi prodávané botičky vyhovují pokynu Guide 16:2017-07, nařízení EP a Rady (ES) č. 1907/2006,  normě ČSN EN ISO 20536, zákonu č. 258/2000 Sb. a vyhlášce MZ č. 84/2001 Sb.

 

Boty pro dětský život

Všechny děti si rády hrají. Hledají dobrodružství od ranního úsvitu až do pozdních nočních hodin, což znamená spoustu běhání, lezení, skákání a zábavy. Požadavky na dětskou obuv jsou tedy mnohem větší než požadavky na obuv pro dospělé. Dětská obuv musí být nejen pohodlná a prodyšná, ale také odolná. Dětské boty KK pomáhají vašim malým potomkům úspěšně zvládat první nejisté krůčky.