Náš příběh

JAK SE ZRODILA MYŠLENKA…
Když začala dcera Sofinka dělat první krůčky, začala jsem řešit dětské boty. Chtěla jsem pro Sofinku samozřejmě to nejlepší, jako každá máma ❤️ Bydleli jsme tenkrát u Kladna a byla jsem zvyklá kupovat Sofi boty na Kladně ve speciálkách s dětskou obuví, kde byl široký výběr certifikované obuvi různých značek a většinou jsme vybrali.
Když byly Sofince 2 roky, jely jsme na měsíc k rodičům do Šumperka, odkud pocházím. Bylo to před zimou a já začala shánět zimní boty. Zjistila jsem, že v Šumperku speciálka s dětskou obuví není a tenkrát se zrodil nápad. Řekla jsem si, že jestli se někdy vrátíme do Šumperka, otevřu si obchod s dětskou obuví.

 
JAK NÁS LÁSKA K HORÁM PŘIVEDLA K BOTÁM KOLEV&KOLEV...
V létě 2018 došlo k návratu na Moravu, do blízkosti hor, podhůří Jeseníků ❤️ Chvíli jsme se s Vojtou dívali po práci, ale stejně pořád vítězila myšlenka s podnikáním – já měla v hlavě obchod s dětskou obuví – dokonce jsem i oslovila na podzim některé výrobce a dodavatele dětských bot, ale nakonec jsme se rozhodli, že budeme prodávat bulharské nafukovací sněžnice SmallFoot (www.small-foot.cz), protože milujeme hory a vše s nimi spojené. Když jsme se na začátku prosince 2018 vydali pro sněžnice do bulharské Sofie, netušili jsme, že výrobce sněžnic je zejména výrobce dětských bot. Najednou jsme se ocitli v manufaktuře společnosti Kolev&Kolev a celým výrobním procesem nás provedl sám Ivan Kolev. Už v tu chvíli mi bylo jasné, že je to osud a velké znamení, že do toho máme jít. Jen jsem Vojtovi při prohlídce manufaktury zašeptala do ucha: „Vojto, jdeme do toho!“ Bylo rozhodnuto. Ještě ten den jsme obdrželi první nabídku od KK, první nabídku od KK pro Českou republiku vůbec. I když má rodinná firma Kolev&Kolev tradici 25 let a v Bulharsku jsou jejich boty populární, do povědomí lidí v České republice se dostává až nyní s námi.

Děkujeme, že jste s námi ❤️
Petra a Vojta
 
 

 

O značce Kolev&Kolev

Společnost Kolev&Kolev je rodinná bulharská firma s tradicí již 25 let. KK klade důraz na kvalitu ve všech fázích vývoje i výroby bot - od důkladného výběru materiálů, přes návrh a technologie až k finalizaci bot samotných. Pozornost se věnuje i malým detailům, a cílem je vytvořit moderní a bezpečné dětské boty. Vědí, jak vytvářet dětské boty tak, aby děti mohly myslet jen a jen na svou hru, a proto jsou jejich boty velice oblíbené nejen v Bulharsku. Všechny námi prodávané botičky vyhovují pokynu Guide 16:2017-07, nařízení EP a Rady (ES) č. 1907/2006,  normě ČSN EN ISO 20536, zákonu č. 258/2000 Sb. a vyhlášce MZ č. 84/2001 Sb.

 

Boty pro dětský život

Všechny děti si rády hrají. Hledají dobrodružství od ranního úsvitu až do pozdních nočních hodin, což znamená spoustu běhání, lezení, skákání a zábavy. Požadavky na dětskou obuv jsou tedy mnohem větší než požadavky na obuv pro dospělé. Dětská obuv musí být nejen pohodlná a prodyšná, ale také odolná. Dětské boty KK pomáhají vašim malým potomkům úspěšně zvládat první nejisté krůčky. 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení