Náš příběh

JAK SE ZRODILA MYŠLENKA…
Když začala dcera Sofinka dělat první krůčky, začala jsem řešit dětské boty. Chtěla jsem pro Sofinku samozřejmě to nejlepší, jako každá máma ❤️ Bydleli jsme tenkrát u Kladna a byla jsem zvyklá kupovat Sofi boty na Kladně ve speciálkách s dětskou obuví, kde byl široký výběr obuvi různých značek a většinou jsme vybrali.
Když byly Sofince 2 roky, jely jsme na měsíc k rodičům do Šumperka, odkud pocházím. Bylo to před zimou a já začala shánět zimní boty. Zjistila jsem, že v Šumperku speciálka s dětskou obuví není a tenkrát se zrodil nápad. Řekla jsem si, že jestli se někdy vrátíme do Šumperka, otevřu si obchod s dětskou obuví.

 
JAK NÁS LÁSKA K HORÁM PŘIVEDLA K BOTÁM KOLEV&KOLEV...
V létě 2018 došlo k návratu na Moravu, do blízkosti hor, podhůří Jeseníků ❤️ Chvíli jsme se s Vojtou dívali po práci, ale stejně pořád vítězila myšlenka s podnikáním – já měla v hlavě obchod s dětskou obuví – dokonce jsem i oslovila na podzim některé výrobce a dodavatele dětských bot, ale nakonec jsme se rozhodli, že budeme prodávat bulharské nafukovací sněžnice SmallFoot, protože milujeme hory a vše s nimi spojené. Když jsme se na začátku prosince 2018 vydali pro sněžnice do bulharské Sofie, netušili jsme, že výrobce sněžnic je zejména výrobce dětských bot. Najednou jsme se ocitli v manufaktuře společnosti Kolev&Kolev a celým výrobním procesem nás provedl sám Ivan Kolev. Už v tu chvíli mi bylo jasné, že je to osud a velké znamení, že do toho máme jít. Jen jsem Vojtovi při prohlídce manufaktury zašeptala do ucha: „Vojto, jdeme do toho!“ Bylo rozhodnuto. Ještě ten den jsme obdrželi první nabídku od KK, první nabídku od KK pro Českou republiku vůbec. I když má rodinná firma Kolev&Kolev tradici 30 let a v Bulharsku jsou jejich boty populární, do povědomí lidí v České republice se dostala až nyní s námi.

Děkujeme, že u nás nakupujete ❤️
Petra a Vojta Laudátovi