Náš příběh

JAK SE ZRODILA MYŠLENKA…
Když začala dcera Sofinka dělat první krůčky, začala jsem řešit dětské boty. Chtěla jsem pro Sofinku samozřejmě to nejlepší, jako každá máma ❤️ Bydleli jsme tenkrát u Kladna a byla jsem zvyklá kupovat Sofi boty na Kladně ve speciálkách s dětskou obuví, kde byl široký výběr obuvi různých značek a většinou jsme vybrali.
Když byly Sofince 2 roky, jely jsme na měsíc k rodičům do Šumperka, odkud pocházím. Bylo to před zimou a já začala shánět zimní boty. Zjistila jsem, že v Šumperku speciálka s dětskou obuví není a tenkrát se zrodil nápad. Řekla jsem si, že jestli se někdy vrátíme do Šumperka, otevřu si obchod s dětskou obuví.

 
JAK NÁS LÁSKA K HORÁM PŘIVEDLA K BOTÁM KOLEV&KOLEV...
V létě 2018 došlo k návratu na Moravu, do blízkosti hor, podhůří Jeseníků ❤️ Chvíli jsme se s Vojtou dívali po práci, ale stejně pořád vítězila myšlenka s podnikáním – já měla v hlavě obchod s dětskou obuví – dokonce jsem i oslovila na podzim některé výrobce a dodavatele dětských bot, ale nakonec jsme se rozhodli, že budeme prodávat bulharské nafukovací sněžnice SmallFoot (www.small-foot.cz), protože milujeme hory a vše s nimi spojené. Když jsme se na začátku prosince 2018 vydali pro sněžnice do bulharské Sofie, netušili jsme, že výrobce sněžnic je zejména výrobce dětských bot. Najednou jsme se ocitli v manufaktuře společnosti Kolev&Kolev a celým výrobním procesem nás provedl sám Ivan Kolev. Už v tu chvíli mi bylo jasné, že je to osud a velké znamení, že do toho máme jít. Jen jsem Vojtovi při prohlídce manufaktury zašeptala do ucha: „Vojto, jdeme do toho!“ Bylo rozhodnuto. Ještě ten den jsme obdrželi první nabídku od KK, první nabídku od KK pro Českou republiku vůbec. I když má rodinná firma Kolev&Kolev tradici 25 let a v Bulharsku jsou jejich boty populární, do povědomí lidí v České republice se dostává až nyní s námi.

Děkujeme, že u nás nakupujete ❤️
Petra a Vojta Laudátovi
 
 

 

O značce Kolev&Kolev

Společnost Kolev&Kolev je rodinná bulharská firma s tradicí již 25 let. KK klade důraz na kvalitu ve všech fázích vývoje i výroby bot - od důkladného výběru materiálů, přes návrh a technologie až k finalizaci bot samotných. Pozornost se věnuje i malým detailům, a cílem je vytvořit moderní a bezpečné dětské boty. Vědí, jak vytvářet dětské boty tak, aby děti mohly myslet jen a jen na svou hru, a proto jsou jejich boty velice oblíbené nejen v Bulharsku. Všechny námi prodávané botičky vyhovují pokynu Guide 16:2017-07, nařízení EP a Rady (ES) č. 1907/2006,  normě ČSN EN ISO 20536, zákonu č. 258/2000 Sb. a vyhlášce MZ č. 84/2001 Sb.

 

Boty pro dětský život

Všechny děti si rády hrají. Hledají dobrodružství od ranního úsvitu až do pozdních nočních hodin, což znamená spoustu běhání, lezení, skákání a zábavy. Požadavky na dětskou obuv jsou tedy mnohem větší než požadavky na obuv pro dospělé. Dětská obuv musí být nejen pohodlná a prodyšná, ale také odolná. Dětské boty KK pomáhají vašim malým potomkům úspěšně zvládat první nejisté krůčky.