Eshop normálně funguje, doprava nad 1000Kč ZDARMA - odesíláme každý den. Prodejna dočasně uzavřena z důvodu nařízení vlády. Prodejna tedy funguje pouze pro výdej objednávek z eshopu. Můžete si tak udělat objednávku a boty si u nás osobně převzít. Od pátku 10. do pondělí 13. je prodejna uzavřena. Od úterý 14.4. snad již budeme moci normálně otevřít. Na eshopu pro Vás samozřejmě jsme a rádi Vám poradíme ať už na Facebooku, online chatu, nebo emailu info@kkboty.cz. Případně nám zavolejte na 728 198 382. Děkujeme za Vaši přízeň Vojta a Petra

Doprava a platba

VÍME, ŽE NECHCETE ČEKAT

A proto objednávky přijaté dopoledne odesíláme v ten stejný den (v případě platby převodem po přijetí platby). Ve většině případů dopravci doručují následující den, a tak už den po objednání můžete Vaše botičky obouvat :) Nejpozději odesíláme následující pracovní den.

 

CENÍK DOPRAVY 

ceny dopravy KKboty 042020

 doprava a platba-kkboty-slovensko

 

PLATBA

- Platební kartou přímo na eshopu - ZDARMA

- Možnost platby předem bankovním převodem na účet u Komerční banky - číslo účtu: 43-2415650207/0100 Variabilní symbol je číslo objednávky (číslo faktury). Objednávku odesíláme nejpozději následující pracovní den po připsání peněz na účet. Tento způsob platby je ZDARMA.

- Při osobním odběru platba v hotovosti, či platební kartou.

- Možnost zaslání na dobírku za poplatek 39 Kč pro ČR (49 Kč Slovensko).

 

OSOBNÍ ODBĚR

Je možný na naší prodejně KKbotičky pro kluky i holčičky na adrese Jesenická 257, Rapotín. Otevírací dobu a další informace o prodejně naleznete zde.

Sledujte naši stránku na Facebooku KK boty Šumperk pro Šumperáky a okolí. Mějte přehled o všech novinkách :)