Collonil Waterstop Reloaded 300ml s UV filtrem

Značka: Collonil
219 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
13.6.2023

Collonil Waterstop Reloaded sprej pro všechny druhy kůží s UV filtrem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Collonil Waterstop Reloaded sprej s UV filtrem je vhodný na všechny druhy kůže včetně Klima-membrán. Po nanesení vytvoří neviditelnou ochrannou vrstvu, přes kterou kapky vody neprojdou, ale materiál zároveň zůstane maximálně prodyšný. Obsahuje UV filtr a chrání kůži před vyblednutím vlivem slunečního záření.

 

Návod na použití Collonil Waterstop:

Důkladnou impregnaci doporučujeme provést ihned na nový výrobek. Účinnost a délka působení impregnačních látek je závislá na terénních a klimatických podmínkách, kterým je výrobek vystaven, na intenzitě využívání a také způsobu následného ošetřování.
Impregnaci nastříkejte min.3 x  ze vzdálenosti min. 20 cm. Pozor: dodržte vzdálenost nástřiku. Při aplikaci z příliš malé vzdálenosti může dojít k vytvoření fleků. Po prvním a druhém nástřiku nechejte impregnaci vsáknout, nikoliv však úplně zaschnout. Po třetím nástřiku nechejte impregnaci důkladně zaschnout a poté hladkou useň přeleštěte, drsnou rozkartáčujte Collonil krepovým kartáčkem nebo Collonil Nubuk Boxem ( krepovou stranou). Textil je vhodné zafixovat teplým fénem.
Nový výrobek je nutné nejdříve impregnovat a poté krémovat. Impregnace se dostane do hloubky materiálu a vydrží tak déle. Již ošetřovaný výrobek impregnujte a krémujte dle potřeby výrobky Collonil.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: