Collonil CARBON Lab Protecting Spray 300ml

Značka: Collonil
289 Kč
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Carbon Lab Protecting spray vysoce účinná impregnace pro všechny materiály včetně Tex membrán.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Collonil Carbon Lab Protecting je vysoce výkonný impregnační sprej s dlouhou životností vhodný pro všechny typy materiálů, včetně Klima-membrán - Gore-Tex® nebo Sympatex®. Sprej po aplikaci vytvoří na všech površích neviditelný, odolný a zároveň prodyšný ochranný film s extrémní účinností. Chrání před ušpiněním, provhlnutím a usnadňuje čištění.

 

Návod na použití Collonil Carbon Lab Protecting:

Doporučujeme impregnovat ještě před prvním použitím!
Nejdříve impregnovat, poté ošetřovat!

Před upotřebením dózu dobře protřepejte. Zásadně se musí stříkat na čistý a absolutně suchý povrch ze vzdálenosti min. 30 cm. Nechejte důkladně zaschnout ( vzhledem k mřížkové struktuře). Poté je možné aplikovat krém.
Polymerní řetězce vytvoří na povrchu materiálu prodyšnou síťovou konstrukci s velmi malými mezerkami. Kapky vody neproniknou sítí polymerních řetězců díky svému povrchovému napětí a materiál zůstane suchý. Ošetřující krémy však díky svému speciálnímu složení do struktury materiálu lehce proniknou. Po důkladném zaschnutí hladkou useň přeleštěte a drsnou zdrsněte.
Carbon Pro ochrana se aplikuje v závislost na počasí, materiálu a zatížení t.j. cca po 12-15 použitích ( nošení). Poté je nutné nástřik obnovit ( mezi jednotlivými nástřiky nenechejte materiál provlhnout do hloubky - je nutné nástřik opakovat včas! ).
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Impregnace
Značka: Collonil

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: