BAAGL Tritanová láhev na pití Logo - růžová

Značka: Baagl
379 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
27.2.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve školní výbavě nesmí chybět pořádná láhev na pití – a láhev od BAAGLu se hodí jak do školy, tak na výlety nebo do sportovního kroužku.

Uzamykatelné víčko nepropustí ani kapku nápoje a zaručuje jednoduché a intuitivní používání. Součástí láhve je i sítko, díky kterému můžete láhev použít i na limonády s ovocem nebo čaj (materiál je vhodný i pro horké nápoje). K láhvi je připevněné také poutko pro pohodlné nošení v ruce.

Certifikovaný tritanový materiál zaručuje maximální bezpečí a kvalitu nápoje, jelikož nevydává nepříjemný plastový zápach, jako je tomu u jiných plastových materiálů, a také neobsahuje žádné zdraví škodlivé látky (BPA, PVC, ftaláty a další). Ostatně výrobky z tritanu se používají i ve zdravotnictví .

Používáním láhve snížíte plastový odpad z jednorázových PET láhví, a pomůžete tak snížit objem vyprodukovaného plastového odpadu, který dosud končí převážně na skládkách, ve spalovnách, nebo často i v přírodě.

Objem láhve je 500 ml.

Doplňkové parametry

Kategorie: Láhve do školy
BARVA: růžová
Materiál: 100% tritan
Balení: 50
Hloubka: 65 mm
Hmotnost: 0.15 kg
Šířka: 65 mm
Výška: 230 mm
Nevyplňujte toto pole:
LF Avatar autora BAAGL Tritanová láhev na pití 11.1.2024 09:37
Dobrý den, Je prosím tuto lahev mýt v myčce na nádobí? Děkuji. S přáním hezkého dne Lucie F.
Odpovědět
MK Avatar autora 19.1.2024 09:13
Dobrý den, paní Fridrichová, láhev lze mít v myčce, ale horká voda a silné mycí prostředky mohou zkrátit její životnost.