Prodejna KK BOTIČKY

POZOR! V pátek 19. Listopadu bude na prodejně KKboty.cz omezený provoz z důvodu plánované odstávky elektřiny v čase od 9 hodin do cca 15 hodin.

Platba kartou nebude možná, platba v hotovosti pouze s účtenkou zaslanou na e-mail.
Prosíme Vás, pokud plánujete cestu k nám, abyste přijeli nakupovat v odpoledních hodinách, ideálně po 15:00 hod, budeme tu pro Vás i po zavírací době, bude-li třeba, případně v sobotu, kdy máme otevřeno v čase 9-12 a 13-17 hod. ????????
 
Děkujeme za pochopení ????????
Tým KKboty
 

Nově máme otevřeno i v sobotu odpoledne a ve státní svátky 9-12 a 13-17h!

 prodejna-kkboty_optimized.cz-rapotín

Od května jsme na nové adrese: RAPOTÍN 824 - Přestěhovali jsme se do většího :-)

Přesunuli jsme se o 2,3km (asi 3 min autem) blíž k Šumperku - na Šumperskou ulici poblíž restaurace RestWhile - naproti zahradnictví. Budova prochází celkovou rekonstrukcí, tak se nelekněte :-) Před budovou je velké parkoviště (kde se prodává zmrzlina pana účetního :-))

Přijďte si vybrat a vyzkoušet boty, máme více než 5 000 párů dětských bot skladem přímo na prodejně. Kvalitní značky jako: Superfit, Fare, Fare Bare, DD step, Bundgaard, Ricosta, Protetika, Primigi, Froddo, Kolev a Kolev, Jonap, Beda, Keen, Pegres, Demar, Anatomic, Befado, Viking, Olang a další...

V nabídce máme také dětské oblečení od výrobců: UNUO, Drexiss, Didriksons, Šijeme srdcem, Trepon a Surtex.

Vaše děti nejen kompletně obujeme, oblečeme, ale také vybavíme!

Nově můžete u nás zakoupit kvalitní batohy do školy, školky i do přírody od českého výrobce BOLL nebo německého výrobce Deuter, láhve Nalgene, penály Baagl a dětské pláštěnky.

Na prodejně máme stejné boty jako na eshopu a za stejnou cenu :-) Zaplatit můžete také platební kartou 

 otevírací-doba-kk(6)_optimized

Adresa prodejny:

Rapotín 824, 788 13 Rapotín

Zaparkovat můžete přímo před prodejnou, kde jsou vyhrazená parkovací místa (parkoviště je soukromý pozemek určený pro návštěvníky naší prodejny).

Pojďte se podívat, jak to u nás vypadá:


Těšíme se na Vás

Vojta, Petra, Magda a Lucka

 

Jak to u nás chodí?

- změříme vašemu děťátku nohu na mm

- zhodnotíme, zda má nohu úzkou či širokou, výšku nártu atd.

- zeptáme se vás, jaké jsou vaše představy a požadavky

- pak vybereme nejvhodnější botičky podle typu nožky a vašich přání - každou botu přeměříme měřidlem Plus12, abychom měli jistotu, že má dítě v botě ideální nadměrek

- jelikož mají děti nohy nejrůznějších šířek a tvarů, snažíme se mít bot co největší výběr - od různých výrobců, na různé typy nožiček - barefoot i boty pevnější, aby u nás vybral opravdu každý, aby děti i rodiče odcházeli spokojení s padnoucími botami dle svých představ

- děti motivujeme odměnou za vzorné zkoušení a věřte, že to funguje :-) Dostanou barevný nafukovací balónek dle vlastního výběru :-)

- pro malé děti máme stoleček s hračkami na zabavení, pro tatínky a prarodiče křesílka, aby se mohli v klidu usadit a pozorovat výběr botiček v pohodlí...

Snažíme se, abyste byli u nás Vy i děti maximálně spokojení :-)